Wyślij wiadomość
NEWS
Dom > News > Company news about Dlaczego produkty Terrui wybierają proces formowania rolkowego zamiast procesu formowania z rozdmuchem?
EVENTS
Skontaktuj się z nami
86-21-64953307
Skontaktuj się teraz

Dlaczego produkty Terrui wybierają proces formowania rolkowego zamiast procesu formowania z rozdmuchem?

2023-04-20

Latest company news about Dlaczego produkty Terrui wybierają proces formowania rolkowego zamiast procesu formowania z rozdmuchem?

Dlaczego produkty Terrui wybierają proces formowania rolkowego zamiast procesu formowania z rozdmuchem?

 

 

Formowanie na rolkach i formowanie z rozdmuchem są powszechnymi metodami przetwarzania formowania tworzyw sztucznych, mają pewne zalety i scenariusze zastosowań.

 

Formowanie na rolkach i formowanie z rozdmuchem to dwie różne technologie przetwarzania tworzyw sztucznych.

 

Proces walcowania, znany również jako formowanie obrotowe lub obrotowe formowanie wtryskowe, polega na umieszczeniu części gorącego miękkiego tworzywa sztucznego w środku formy i równomiernym rozprowadzeniu jej po powierzchni formy poprzez obracanie formy w celu ostatecznego uformowania pożądanego produktu .Jest często używany do wykonywania dużych, skomplikowanych kształtów, takich jak zbiorniki na olej, kosze na śmieci itp.

 

Proces formowania z rozdmuchiwaniem polega na wykorzystaniu powietrza pod wysokim ciśnieniem do podgrzania polietylenu (PE) i innych żywic do formy, w określonym czasie, do naturalnego chłodzenia w celu utworzenia wymaganego produktu.Często używany do produkcji małych i średnich pustych przedmiotów, takich jak plastikowe butelki, zabawki itp.

 

Dlatego główna różnica między procesem walcowania a procesem rozdmuchiwania polega na tym, że zakres zastosowania jest inny.Proces walcowania jest odpowiedni do produkcji produktów o dużych i złożonych kształtach;Proces formowania z rozdmuchem jest odpowiedni do produkcji małych i średnich wyrobów pustych w środku.

 

najnowsze wiadomości o firmie Dlaczego produkty Terrui wybierają proces formowania rolkowego zamiast procesu formowania z rozdmuchem?  0

najnowsze wiadomości o firmie Dlaczego produkty Terrui wybierają proces formowania rolkowego zamiast procesu formowania z rozdmuchem?  1

 

W porównaniu z procesem formowania z rozdmuchem proces formowania na rolkach ma następujące zalety:

 

1. Jednolita grubość: Proces walcowania może wytwarzać produkty o bardzo jednolitej grubości, gładkiej powierzchni i bez zadziorów.To czyni go lepszym od procesu formowania z rozdmuchem do wytwarzania dużych, monolitycznych części.

 

2. Oszczędzaj surowce: w tych samych warunkach surowce używane w procesie walcowania są znacznie mniejsze niż w procesie formowania z rozdmuchiwaniem, co może pomóc przedsiębiorstwom obniżyć koszty produkcji.

 

3. Wysoka dokładność produktu: system sterowania walcarki jest bardziej zaawansowany, co może dokładnie kontrolować parametry pracy, aby poprawić dokładność produkcji gotowych produktów.

 

4. Wysoka wydajność produkcji: w porównaniu z formowaniem z rozdmuchem maszyny i urządzenia do walcowania są lepsze pod względem wydajności produkcji.Mogą szybko i wydajnie wykonywać ciągłe zadania przetwarzania oraz realizować masową produkcję dzięki technologii automatyzacji.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Izolatory ogrodzeń elektrycznych Dostawca. Prawa autorskie © 2020-2023 shanghaiterrui.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.