Wyślij wiadomość
NEWS
Dom > News > Company news about Do jakich pastwisk nadają się podgrzewane i izolowane zlewy wodne?
EVENTS
Skontaktuj się z nami
86-21-64953307
Skontaktuj się teraz

Do jakich pastwisk nadają się podgrzewane i izolowane zlewy wodne?

2023-09-18

Latest company news about Do jakich pastwisk nadają się podgrzewane i izolowane zlewy wodne?

Woda jest podstawą czynności życiowych, ale także najważniejszym składnikiem odżywczym zwierząt, wszystkie metaboliczne czynności zwierząt są nierozerwalnie związane z wodą, w zawartości płuc,Woda stanowi ponad 85%, jest środkiem wszystkich reakcji biochemicznych w organizmie.

najnowsze wiadomości o firmie Do jakich pastwisk nadają się podgrzewane i izolowane zlewy wodne?  0

 

Do jakich problemów może prowadzić brak wody?

 

1Zmniejszenie apetytu i zdolności trawieniowej zwierząt gospodarskich
2Rozwój bydła jest opóźniony, a przyrost masy zwierząt jest opóźniony.
3Gdy utrata masy ciała wynosi 20% z powodu braku wody, doprowadzi to do śmierci zwierząt i przyniesie nieodwracalne straty gospodarcze na ranczu.

 

Po drugie, kluczowe znaczenie ma dopasowanie liczby i wielkości wodociągów wewnętrznych i zewnętrznych dla każdego zwierzęcia na farmie.

 

najnowsze wiadomości o firmie Do jakich pastwisk nadają się podgrzewane i izolowane zlewy wodne?  1

 

Wraz z gwałtownym rozwojem hodowli zwierząt, woda pitna niektórych rolników i społeczności mlecznych nie może już spełniać wymogów jakości i bezpieczeństwa, a problemy obejmują:prosty sprzęt, nie automatyczna woda, sztuczne jednorazowe wtryskiwanie wody i nikt nie utrzymuje sprzętu przez długi czas, co powoduje rozwój różnych mikroorganizmów.brak konserwacji ciepła, łatwo się zamraża, co powoduje różne choroby zwierząt i zmniejszenie produkcji mleka.

 

W gospodarstwach o dużej skali zazwyczaj rozważa się automatyczne ogrzewanie wody i wody pitnej z zachowaniem ciepła,pojemniki do picia są zazwyczaj podzielone na pojemniki do picia z ogrzewaniem elektrycznym i konserwacją ciepła oraz pojemniki do picia z podgrzewaniem ze stali nierdzewnej, a jednocześnie zapewnić, że liczba kanałów do picia w domu i poza domem, aby zapewnić zwierzętom odpowiednią i odpowiednią temperaturę wody pitnej.

 

najnowsze wiadomości o firmie Do jakich pastwisk nadają się podgrzewane i izolowane zlewy wodne?  2

 

Podajniki nawadniające Terrui są zaprojektowane z połączeniem systemów wejścia, wyjścia, ogrzewania i Internetu Rzeczy (IoT),które nadają się do wszystkich rodzajów zwierząt gospodarskich i zapewniają, że zwierzęta mogą pić czyste i ciepłą wodę w dowolnym czasieZ pomocą zbiornika wody krowy mogą po zjedzeniu spożywać wystarczającą ilość wody, co sprzyja trawieniu pokarmu i wchłanianiu składników odżywczych.poprawa i wzmocnienie funkcji trawienniczej i wewnętrznego układu krążenia zwierząt gospodarskich, pomagając zwierzętom utrzymać dobre funkcje żołądkowo-jelitowe i wchłaniać wystarczającą ilość składników odżywczych, oraz odgrywając pozytywną rolę w poprawie produkcji.

 

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Izolatory ogrodzeń elektrycznych Dostawca. Prawa autorskie © 2020-2023 shanghaiterrui.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.