Wyślij wiadomość
NEWS
Dom > News > Company news about Czy zimą lepiej bydłu pić ciepłą czy zimną wodę?
EVENTS
Skontaktuj się z nami
86-21-64953307
Skontaktuj się teraz

Czy zimą lepiej bydłu pić ciepłą czy zimną wodę?

2022-12-16

Latest company news about Czy zimą lepiej bydłu pić ciepłą czy zimną wodę?

Czy bydło lepiej pić zimą ciepłą czy zimną wodę?

Czy bydło lepiej pić zimą ciepłą czy zimną wodę?W rzeczywistości jest to dość duża różnica. Zimą, jeśli bydło pije bezpośrednio zimną wodę, część ciepła zostanie odebrana.Bydło musi zużywać własne ciepło, aby podnieść zimną wodę do normalnej temperatury.Na każdy wzrost temperatury wody o jeden stopień, bydło musi spożywać od 18 do 25 gramów paszy. Dlatego spożywanie tej samej ilości paszy, picie ciepłej wody i picie zimnej wody, wskaźnik wykorzystania paszy nie jest taki sam, będzie oczywiste luka w tempie wzrostu, dlatego zaleca się, aby przyjaciele bydła lepiej korzystali z automatycznego zbiornika na napój grzewczy, aby krowa zawsze mogła mieć ciepłą wodę do picia w zimie, aby krowa nie była łatwa do zachorowania, ale także może wzrosnąć produkcja mleka, teraz wiesz, jak pić do krowy w zimie?

Izolowane zlewozmywaki na napoje dla krów Terrui Wykorzystuje wysokiej jakości surowce LLDPE, nietoksyczne i nieszkodliwe.Po procesie spieniania profesjonalna iniekcja tłocząca Pogrubiona warstwa izolacyjna dopasowuje się do struktury uszczelnienia pokrywy skrzynki Doskonałe właściwości termoizolacyjne Woda pitna jest ciepła zimą i chłodna latem

 

najnowsze wiadomości o firmie Czy zimą lepiej bydłu pić ciepłą czy zimną wodę?  0

najnowsze wiadomości o firmie Czy zimą lepiej bydłu pić ciepłą czy zimną wodę?  1

najnowsze wiadomości o firmie Czy zimą lepiej bydłu pić ciepłą czy zimną wodę?  2

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Izolatory ogrodzeń elektrycznych Dostawca. Prawa autorskie © 2020-2023 shanghaiterrui.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.