Wyślij wiadomość
NEWS
Dom > News > Company news about Dostawca sprzętu do hodowli bydła mlecznego, kilka wysokiej jakości ras krów mlecznych Terrui
EVENTS
Skontaktuj się z nami
86-21-64953307
Skontaktuj się teraz

Dostawca sprzętu do hodowli bydła mlecznego, kilka wysokiej jakości ras krów mlecznych Terrui

2023-05-12

Latest company news about Dostawca sprzętu do hodowli bydła mlecznego, kilka wysokiej jakości ras krów mlecznych Terrui

Krowa jest rodzajem ras krów produkujących mleko, hodowla krów jest szczególnie powszechna, wiele obszarów naszego kraju ma krowę hodowlaną, krowę ogólną, wiele osób wybierze rasę wysokiej jakości, więc jakie są rasy krów wysokiej jakości?Spójrzmy.

1. Bydło rasy holsztyńskiej

 

Chińskie bydło holsztyńskie to rasa powstała w wyniku krzyżowania różnych rodzajów importowanego zagranicznego bydła holsztyńskiego z chińskim żółtym bydłem po długotrwałej hodowli.Jest to najlepsza rasa bydła mlecznego w Chinach, a także rasa bydła mlecznego o najwyższej wydajności mlecznej, największej ilości i najszerszym rozpowszechnieniu w Chinach.Krowy chińskie holsztyńskie (chińskie krowy mleczne czarno-białe) charakteryzują się wysoką wydajnością mleczną oraz dobrymi warunkami żywienia i zarządzaniem żywieniem.Średnia roczna produkcja mleka może osiągnąć 6500 ~ 7500 kg.

 

2. Bydło Sanhe

 

Bydło Sanhe to bardzo dobra rasa bydła mlecznego, może być również spożywana jako bydło mięsne.Bydło Sanhe jest wysokie i mocne, ma regularne kończyny i mocne kończyny.Ich dorosłe buhaje ważą 1050 kg, a dorosłe krowy 547,9 kg, a ich produkcja mleka jest również wysoka.

 

najnowsze wiadomości o firmie Dostawca sprzętu do hodowli bydła mlecznego, kilka wysokiej jakości ras krów mlecznych Terrui  0

3. Juan Shan Niu

 

Bydło Juan Shan jest importowane z wyspy Jess na kanale La Manche.Pod względem rodowodu rasy są blisko spokrewnione z bydłem rasy Swiss Brown, Devin i Kerry.Największą zaletą tej rasy jest to, że ma gęste mleko, a zawartość tłuszczu mlecznego i białka mleka jest wyższa niż u zwykłych krów, a zawartość białka mleka wysokiej jakości wynosi ponad 3,5%.

 

4. Więcej wyścigów bydła

 

Bydło Gensai, średnia rasa mleczna pochodząca z wyspy Gensai w Wielkiej Brytanii, znana jest z wysokiej zawartości tłuszczu w mleku, dużej zawartości białka i karotenu w mleku.Jednocześnie charakteryzuje się wysoką wydajnością konwersji paszy na jednostkę mleka, krótkim okresem międzywycieleniowym, wczesnym pierwszym wiekiem wycielenia, oporem na trudne karmienie, łatwym wypasem, dobrą adaptacją do ciepłego klimatu i tak dalej.

 

najnowsze wiadomości o firmie Dostawca sprzętu do hodowli bydła mlecznego, kilka wysokiej jakości ras krów mlecznych Terrui  1

5. Prerii Red Bull

 

Grassland Red Bull to nowa odmiana mieszańcowa wyprodukowana we współpracy prowincji Jilin, Mongolii Wewnętrznej, Hebei i Liaoning, przy użyciu buhajów krótkorogich jako rodzica płci męskiej i mongolskich krów hodowanych na obszarach trawiastych w Chinach jako rodzica żeńskiego, poprzez wielo- doskonalenie krzyżowe pokoleń i samohodowanie stadne, pod warunkiem wypasu i karmienia.

 

6. Bydło Elxia

 

Bydło Elshire to średnie bydło mleczne pochodzące z Ayrshire w Anglii.Średnia roczna wydajność mleka tej rasy wynosi 8181 kg i zawiera 4% tłuszczu mlecznego i 3,5% białka mleka.Dojrzały byk z Elshire waży 450 kg i jest czerwono-białym bykiem o różnych odcieniach czerwieni.

 

Powyższe dotyczy wprowadzonych odmian krów mlecznych, w procesie hodowlanym zwracanie uwagi na wybór odmian bydła mlecznego, wysokiej jakości bydło mleczne, jest pierwszym krokiem w hodowli, więc należy pamiętać, aby zgodnie z nawykami wzrostu krów mlecznych, wybierz odpowiednie dla lokalnego rozwoju ras.

 

najnowsze wiadomości o firmie Dostawca sprzętu do hodowli bydła mlecznego, kilka wysokiej jakości ras krów mlecznych Terrui  2

 

Terrui to firma specjalizująca się w produkcji sprzętu dla gospodarstw mlecznych z ponad 20-letnim doświadczeniem produkcyjnym, głównie produkująca sprzęt do pojenia nabiału, wentylatory pastwiskowe, klatki dla cieląt i inny sprzęt pastwiskowy, a także elektroniczne akcesoria do ogrodzeń.Niedawno opracowaliśmy ranczo Internet of Things + AI, system AI errui może sterować dowolnym wentylatorem, korytem wodnym i precyzyjnym przełącznikiem natrysku za pośrednictwem aplikacji na telefon komórkowy, przeglądać dane w tle w czasie rzeczywistym, sprawdzać zmiany temperatury wody itp.

Poprawa zwrotów finansowych dla klientów, to nasza zasada usługi Shanghai Terrui!

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Izolatory ogrodzeń elektrycznych Dostawca. Prawa autorskie © 2020-2023 shanghaiterrui.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.