Wyślij wiadomość
NEWS
Dom > News > Company news about Współpraca i Win-Win | Klienci z USA odwiedzają fabrykę Terrui
EVENTS
Skontaktuj się z nami
86-21-64953307
Skontaktuj się teraz

Współpraca i Win-Win | Klienci z USA odwiedzają fabrykę Terrui

2023-03-29

Latest company news about Współpraca i Win-Win | Klienci z USA odwiedzają fabrykę Terrui

Współpraca i Win-Win |Klienci z USA odwiedzają fabrykę Terrui


                          najnowsze wiadomości o firmie Współpraca i Win-Win | Klienci z USA odwiedzają fabrykę Terrui  0

22 marca centrala Terrui w Szanghaju serdecznie zaprosiła klientów z USA do odwiedzenia fabryki Terrui.Jesteśmy bardzo dumni z tego, że możemy dostarczać wysokiej jakości produkty i usługi klientom ze Stanów Zjednoczonych i dążymy do zostania liderem w branży.Nasza fabryka posiada najbardziej zaawansowany sprzęt i technologię, a nasz zespół składa się z doświadczonych profesjonalistów, którzy są oddani zapewnieniu jakości naszych produktów i satysfakcji klienta.

 

                           najnowsze wiadomości o firmie Współpraca i Win-Win | Klienci z USA odwiedzają fabrykę Terrui  1

 

Przed oficjalnym rozpoczęciem wizyty pan Wang Kai, prezes Terrui w Szanghaju, przedstawił klientom, że Terrui to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo integrujące badania i rozwój produktów, produkcję, import i eksport, sprzedaż i serwis, a obecnie posiada więcej ponad 20 niezależnych krajowych patentów na wynalazki.Zaangażowany w dostarczanie skalowalnych, inteligentnych i intensywnych urządzeń oraz usług peryferyjnych dla hodowli zwierząt.Głównymi produktami są wentylatory, klatki dla cieląt, koryta z wodą dla krów, system chłodzenia natryskowego, stanowisko bez krów, inteligentne systemy zarządzania ranczo itp.

 

                            najnowsze wiadomości o firmie Współpraca i Win-Win | Klienci z USA odwiedzają fabrykę Terrui  2

 

                            najnowsze wiadomości o firmie Współpraca i Win-Win | Klienci z USA odwiedzają fabrykę Terrui  3

 

Po spotkaniu giełdowym klienci zostali zabrani do hali produkcyjnej Terrui, gdzie mogli zobaczyć naszych pracowników obsługujących najnowocześniejszy sprzęt produkcyjny i wytwarzających produkty wysokiej jakości.Klienci mogą również dowiedzieć się o naszych procedurach kontroli jakości oraz o tym, jak upewnić się, że każdy produkt spełnia najwyższe standardy.

 

                            najnowsze wiadomości o firmie Współpraca i Win-Win | Klienci z USA odwiedzają fabrykę Terrui  4

 

                            najnowsze wiadomości o firmie Współpraca i Win-Win | Klienci z USA odwiedzają fabrykę Terrui  5

 

Podczas wizyty, jeśli klienci mają jakieś pytania lub chcą dowiedzieć się więcej o naszych produktach i usługach, pan Wang Kai, prezes Terrui, odpowie na wszelkie pytania płynnie po angielsku i ma nadzieję, że klienci będą mogli w pełni zrozumieć naszą firmę i nasze produktów podczas wizyty.

 

                             najnowsze wiadomości o firmie Współpraca i Win-Win | Klienci z USA odwiedzają fabrykę Terrui  6

 

 

Naszą filozofią biznesową jest dostarczanie klientom lepszych produktów, przy jednoczesnym budowaniu długotrwałych relacji współpracy i zwiększaniu trwałej wartości produktów.Doskonale zdajemy sobie sprawę, że na dzisiejszym wysoce konkurencyjnym rynku jakość i obsługa są naszymi kluczowymi zaletami.Dlatego obiecujemy ciągłe doskonalenie naszych możliwości produkcyjnych i standardów jakości, aby sprostać wymaganiom klientów.

 

Firma zawsze przestrzegała filozofii biznesowej „najpierw jakość, najpierw użytkownik” i głęboko wierzymy, że zaufanie i wsparcie klientów jest siłą napędową naszego postępu.Nieustannie dążąc do innowacji i postępu, dążymy do tego, aby stać się liderem w branży i najbardziej godnym zaufania partnerem dla klientów.Zapraszamy więcej klientów krajowych i zagranicznych do odwiedzenia firmy w celu uzyskania wskazówek!

 

 

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Izolatory ogrodzeń elektrycznych Dostawca. Prawa autorskie © 2020-2023 shanghaiterrui.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.