Wyślij wiadomość
NEWS
Dom > News > Company news about Terrui Internet of Things + system oprogramowania AI Ranch
EVENTS
Skontaktuj się z nami
86-21-64953307
Skontaktuj się teraz

Terrui Internet of Things + system oprogramowania AI Ranch

2023-02-17

Latest company news about Terrui Internet of Things + system oprogramowania AI Ranch

Sprzęt i oprogramowanie połączone w jednym miejscu —— Terui Internet of Things + system oprogramowania AI Ranch

najnowsze wiadomości o firmie Terrui Internet of Things + system oprogramowania AI Ranch  0

Postęp nauki i techniki sprawia, że ​​świat zmienia się każdego dnia.Cyfrowy i inteligentny sprzęt i aplikacje przyniosły również nowe zmiany w zarządzaniu pastwiskami, znacznie poprawiając zdolność zarządców pastwisk do kontrolowania ogólnych danych i sytuacji operacyjnej pastwisk.

 

Inteligentny system Terui to cyfrowe oprogramowanie do zarządzania opracowane przez firmę Shanghai Terui do hodowli zwierząt.Wraz z inteligentnym wyposażeniem pastwisk zapewnia bardziej przejrzystą wizję zarządzania pastwiskami i bardziej inteligentny tryb zarządzania.

 

 


 

Szczegółowe zbieranie i podsumowanie danych

Dane w czasie rzeczywistym na miejscu hodowli, takie jak stężenie amoniaku, stężenie dwutlenku węgla, temperatura i wilgotność itp., Są gromadzone przez inteligentne urządzenia monitorujące i przesyłane na platformę chmurową w czasie rzeczywistym.Sytuację w gospodarstwie hodowlanym w czasie rzeczywistym można poznać dzięki wielostopniowemu mechanizmowi ostrzegania i analizie danych historycznych zapewnianej przez system.Gdy indeks danych przekracza normalny zakres, użytkownicy mogą automatycznie kontrolować sprzęt do kontroli środowiska hodowlanego, sterowanie przez telefon komórkowy wydechem, chłodzeniem, karmieniem i innym sprzętem produkcyjnym, rozwiązywać w odpowiednim czasie różne problemy występujące w gospodarstwie hodowlanym, zmniejszać koszty produkcji gospodarstwa , wygodne monitorowanie klienta, zmniejsza ryzyko chorób zwierząt gospodarskich.

Dzięki funkcji „oprogramowania APP” jest prezentowany przed użytkownikami w trzech wymiarach, a różne kolory ostrzegawcze służą do podkreślenia części wymagających uwagi użytkowników.Użytkownicy nie muszą już pochłaniać wielu danych o powierzchni podczas żmudnego sprawdzania i oceniania, interfejs jest przejrzysty, co znacznie poprawia efektywność zarządzania pastwiskami.

Zoptymalizowany proces wypasu idzie o krok dalej

System Terrui AI integruje aplikacje rolników, wsparcie na wyższym i niższym szczeblu łańcucha przemysłu hodowli zwierząt, inteligentny sprzęt monitorujący Internet przedmiotów, technologię big data i AI oraz integruje system produkcji i nadzoru całego łańcucha przemysłu hodowli zwierząt, dzięki czemu aby zrealizować cel inteligentnej produkcji, eksploatacji sieci, sprawnego zarządzania i wygodnej obsługi odmian hodowlanych.Aplikacja mobilna, portal PC i inne interfejsy usługowe zostały przystosowane do budowy dużej inteligentnej platformy hodowli zwierząt obsługującej rolników.

 

Telefon komórkowy może kontrolować całe ranczo

Jednocześnie inteligentny system Teriyat jest wyposażony w niezależną aplikację na terminalu mobilnym.Klienci mogą uzyskać dostęp do inteligentnego systemu TeriYat własnego rancza w dowolnym momencie za pomocą telefonów komórkowych i tabletów.Nawet jeśli nie jesteś w oborze, możesz łatwo uzyskać dostęp do danych i zaleceń dotyczących zadań dostarczonych przez system i porównać je z sytuacją w terenie w odpowiednim czasie.

 

Jednocześnie inteligentny system Teriyat jest wyposażony w niezależną aplikację na terminalu mobilnym.Klienci mogą uzyskać dostęp do inteligentnego systemu TeriYat własnego rancza w dowolnym momencie za pomocą telefonów komórkowych i tabletów.Nawet jeśli nie jesteś w oborze, możesz łatwo uzyskać dostęp do danych i zaleceń dotyczących zadań dostarczonych przez system i porównać je z sytuacją w terenie w odpowiednim czasie.

 

System Terrui AI może realizować kompleksową kontrolę fermy hodowlanej, w tym temperaturę i wilgotność, stężenie dwutlenku węgla, stężenie amoniaku, natężenie światła i czas jego trwania, dietę, temperaturę ciała oraz bardzo intuicyjne informacje wideo z obszaru hodowli

 

System sztucznej inteligencji Terrui otwiera drogę do danych, aby wykonać pracę, erę, w której poszczególni farmerzy mogą zastosować swoje spostrzeżenia, aby poprawić rentowność, zrównoważony rozwój i przyjemność z ich rancz.Nie tylko to, ale prognozowanie misji rancza znacznie zmniejszyło ciężar.Wszystkie istotne dane są przetwarzane w przyjazne dla użytkownika informacje i udzielane są praktyczne porady.

 

Cyfryzacja będzie służyć Ci wydajniej niż kiedykolwiek wcześniej.Zoptymalizuje przepływ pracy, dostarczając cennych informacji w dowolnym miejscu i czasie.Zapewnij dodatkowe wsparcie w codziennej rutynie i planowaniu indywidualnych kontaktów z krowami, aby Twoje życie było łatwiejsze, stado zdrowsze, a ranczo bardziej dochodowe.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Izolatory ogrodzeń elektrycznych Dostawca. Prawa autorskie © 2020-2023 shanghaiterrui.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.