Dom O nas

Usługa

profil firmy

Terrui International Co., Ltd została założona w 2002 roku i specjalizuje się w rozwoju, produkcji i sprzedaży sprzętu hodowlanego.Stała się jednym z wiodących dostawców poidełek do picia, wentylatorów obiegowych, klatek i kojców dla cieląt, akcesoriów weterynaryjnych, obory bez plastiku i ogrodzenia do karmienia oraz ogrodzeń elektrycznych.

W ciągu ostatnich 19 lat opracowaliśmy ponad 100 produktów i otrzymaliśmy 25 patentów.Stawiamy również na jakość naszych produktów.Posiadamy własny System Zarządzania Jakością i posiadamy ISO9001-2008.Nasze produkty są cenione na całym świecie i zostały sprzedane do ponad 70 krajów.

Naszym celem jest uczynienie zwierząt hodowlanych zdrowszymi i wygodniejszymi.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Firma Terrui została założona w 2002 roku. Działalność rozpoczęła się od miski do picia dla zwierząt hodowlanych, zwanej także miską Terrui.W tym samym roku Terrui zaczęło dostarczać elektryczne ogrodzenia klientom w Europie.

 

W 2004 roku terrui otworzyło swoją fabrykę w Szanghaju i jest dumne z produkcji wysokiej jakości misek do picia i ogrodzeń elektrycznych dla klientów na całym świecie.

 

Oddział Terrui Russia powstał w 2017 roku, aby dostarczać wysokiej jakości poidła na rynek rosyjski.

 

W 2019 roku nowa fabryka Terrui została zbudowana w Dafeng w prowincji Jiang su w Chinach.

 

Zespół sprzedaży jest odpowiedzialny za różne obszary, biuro Dafeng obsługuje rynek krajowy, biuro Kunshan dla handlu elektronicznego, oddział w Szanghaju dla biznesu importowego i eksportowego itp.

 

 

 

 

 

 

Chiny Shanghai Terrui International Trade Co., Ltd. profil firmy
1
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Zachodnia Europa

Oceania

Rodzaj działalności

Producent

Importer

Eksporter

Sprzedawca

marki : TERRUI

Ilość pracowników : 150~200

Coroczne wyprzedaże : 1000-1500

Rok założenia : 2002

pc Export : 50% - 60%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Shanghai Terrui International Trade Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Shanghai Terrui International Trade Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Shanghai Terrui International Trade Co., Ltd. Certyfikaty